See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anropsstyrd närtrafik 2022
Beskrivning: Obligatoriska krav
Föregående meddelande: 003897-2022
Intern identifierare: FTN 2022-0011
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000