236762-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projektorganisation, Övergripande Systemhandling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektorganisation, Övergripande Systemhandling
BeskrivningKonsulten ska för beställarens räkning upprätta en Övergripande systemhandling för allmänna anläggningar inom Flemingsbergsdalens planprogramområde. Syftet med systemhandlingen är att säkerställa genomförbarheten av allmän plats inom området.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93978:Lot:1