236826-2017 - ResultatSverige-Söderhamn: Kuvert
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal – Kuvert.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199230 Kuvert
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp Gävleborg avser att upphandla kuvert.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30199230 Kuvert, 30199710 Tryckta kuvert, 30199711 Tryckta fönsterkuvert, 30199712 Tryckta kuvert utan fönster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen