2. Förfarande
Förfarande
Titel: Körsimulatorer
Beskrivning: Körsimulatorer avsedda för utbildning av blivande utryckningsförare vid Polisutbildningen.
Intern identifierare: 4538-1.4.2-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 34151000 Körsimulatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000