237185-2019 - ÄndringSverige-HÄRNÖSAND: Videokonferensutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV- och videokonferensutrustning
Referensnummer: 17RS10423
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32232000 Videokonferensutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar ett ramavtal av produkter och tjänster för AV- och videokonferensutrustning.