Linköpings Kommun, inbjuder ert företag att lämna anbud i upphandling för Teknikertjänster inom fastighetsnätverk så som Installation av fastighetsnät inkl. fiber och TP, Wifi, Elinstallationer, samt telefoniarbeten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 51000000 Installation (utom programvara), 64000000 Post- och telekommunikationstjänster, 64100000 Post- och budtjänster, 64200000 Telekommunikationstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
8 000 000 SEK