2. Förfarande
Förfarande
Titel: Schema- och personalplaneringssystem
Beskrivning: Intresserade leverantörer inbjuds härmed att lämna anbud (steg 2) gällande Karlskoga kommun, org nr: 212000-1991 samt Filipstad kommun org nr: 212000-1876 upphandling av Schema- och personalplaneringssystem. Upphandlingen baseras på de villkor och förutsättningar, som anges i upphandlingsdokumenten. Vi ser fram emot ert anbud!
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48332000 Programvara för schemaläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001