237294-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Webbsideutformningstjänster – Förvaltning och support intranätet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörvaltning och support intranätet
BeskrivningFörvaltning och support av Sollentuna kommuns intranät.
Intern identifierareKS-2024/00589
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningFörvaltning och support av Sollentuna kommuns intranät
Intern identifierareFörvaltning och support intranätet