2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Lokalvård Skogsstyrelsen
Beskrivning: Request For Information angående kommande lokalvårdsupphandling.
Intern identifierare: 2024/59
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning