237302-2023 - ÄndringSverige-Karlshamn: Automationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänst inom automation
Referensnummer: UH-2023-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48921000 Automationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Vi söker konsult  inom  styr/regler automation inom energi sektorn samt vatten och avlopp.