23748-2017 - ÄndringSverige-Umeå: Desinfektionsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Spol- och diskdesinfektorer.
Referensnummer: VLL 2101-2016
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39330000 Desinfektionsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för spol- och diskdesinfektorer till Västerbottens läns landsting.