Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Snöröjning och halkbekämpning Grums.
Referensnummer: 2017-0283
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Snöröjning och halkbekämpning distrikt 1, 2, 3, 4, 5 Grums kommun.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Snöröjning distrikt 2
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90620000 Snöröjning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Snöröjning.
Snöröjning distrikt 4
Del nr: 2
Snöröjning distrikt 5
Del nr: 3
Distrikt 3
Del nr: 4