23772-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projektledare inriktning Buller och järnväg Västra Götalands Län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektledare inriktning Buller och järnväg Västra Götalands Län
BeskrivningProjektledare inriktning Buller och järnväg Västra Götalands län
Intern identifierareKOM-419175
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProjektledare inriktning Buller och järnväg Västra Götalands Län