237730-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Maskiner och maskindelar – Redskapsbärare till idrottsförvaltningen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRedskapsbärare till idrottsförvaltningen
BeskrivningIdrottsförvaltningen är i behov av redskapsbärare till Grimsta idrottsplats och Stora Mossens idrottsplats.
Intern identifierare2.3.3/2024/1580
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34310000 Maskiner och maskindelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRedskapsbärare till idrottsförvaltningen