237746-2024 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – RFI Multidisciplinärt regionalt LIMS
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Multidisciplinärt regionalt LIMS
BeskrivningRegion Skåne orienterar sig för närvarande inför eventuell upphandling av ett laboratorieinformationssystem (hädanefter förkortat LIMS).
Intern identifierare2024-O000422
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd