23775-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Leksaker
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pedagogiskt lekmaterial
Referensnummer: KS-UH/2021:6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37520000 Leksaker
II.1.4.
Kort beskrivning
Pedagogiskt lekmaterial för kommunens verksamheter