2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård 2026
Beskrivning: Det samlade behovet av lokalvård såväl rullande uppdrag som enstaka avrop.
Intern identifierare: 25/18
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000