See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser tryckeritjänster.
Intern identifierare: MAU 2025/1801
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22458000 Måttbeställda trycksaker, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22900000 Diverse trycksaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000