237957-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för avfall – Fyrfacksbil till Växjö
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFyrfacksbil till Växjö
BeskrivningInköp av en fyrfacksbil till insamlingsverksamheten i Växjö.
Intern identifierare2025-00031
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000