237960-2019 - ÄndringSverige-KARLSTAD: Konsulttjänster för projektledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Projektledare för etablering i Göteborg
Referensnummer: 19/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar att tillhandahålla projektledning för etablering av Rekryteringsmyndighetens prövningsenhet i Göteborg.