Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48160000 Programvara för bibliotek
Leveransplats
Postadress: Storgatan 41
Ort: Stockholm
Postnummer: 11455
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)