238076-2026 - Resultat
Sverige – Pumpar – Tryckstegringspumpar, 3st till Dalby vattentorn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckstegringspumpar, 3st till Dalby vattentorn
BeskrivningVA SYD har ett behov av at ersätta tre stycken tryckstegringspumpar i Dalby vattentorn.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42122000 Pumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001