238085-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnadsmaterial – Byggvaror Vimarhem 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggvaror Vimarhem 2026
Beskrivning: Vimarhem AB ska handla upp byggvarumaterial för egen verksamhet.
Intern identifierare: 26/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000