Huvudsaklig CPV-kod 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsultuppdraget avser detaljprojektering och framtagande av ett komplett
Förfrågningsunderlag och bygghandling för ombyggnad av gator och ledningsnät för genomförande av detaljplan Volvo Lundby. Uppdraget ska vara slutfört 2021-02-26