238105-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Elektrisk utrustning och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Casino Chippers
Referensnummer: 2023-01473
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
With this procurement, Casino Cosmopol is looking for a supplier of Casino chippers for its three physical Casinos in Stockholm, Gothenburg and Malmö.