238131-2023 - ÄndringSverige-Gislaved: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkstjänster Måleri till Fastighet AB Järnbäraren
Referensnummer: 23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar hantverkstjänster område Måleri till Fastighet AB Järnbäraren.