238341-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Mobiltelefoner
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av produkter inom telekommunikationsområdet med tillhörande tjänster
Referensnummer: A544.197/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende produkter inom telekommunikationsområdet med tillhörande tjänster.