238368-2024 - Resultat
Sverige – Inbrottslarmssystem – Inbrottslarm som tjänst och bevakningstjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInbrottslarm som tjänst och bevakningstjänst
BeskrivningInbrottslarm med larmcentral med bevakningstjänster, utryckande väktare, ronderande, stationära väktare.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31625300 Inbrottslarmssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90241:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem