238405-2021 - ÄndringSverige-Simrishamn: Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel - Kolonial, Kyl, Djupfryst och Chark
Referensnummer: 21/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Livsmedelsupphandling till Tomelilla och Simrishamn.