238458-2021 - Frivillig förhandsinsynSverige-Linköping: Spektrometrar
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NMR Spektrometer
Referensnummer: IFM-2021-00047
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38433000 Spektrometrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Institutionen för fysik, kemi och biologi (IFM) vid Linköpings universitet avser att anskaffa utrustning för kärnmagnetisk resonans (NMR) spektroskopi.
Länk till bilaga:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afynjcdsdb&GoTo=Docs
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen