See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltjänst för betalning av parkeringsavgift
Beskrivning: Upphandlingen avser att täcka Sundsvalls kommun samt bolags behov av en mobiltjänst för betalning av parkeringsavgifter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104420:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster