2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning i Östhammars kommun
Beskrivning: Ramavtalet avser tillhandahållande av Parkeringsövervakning i Östhammars kommun.
Intern identifierare: KS-2025-832
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79714000 Övervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000