2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenad markskötsel
Beskrivning: Upphandlingen avser yttre tillsyn och skötsel av mark, vegetation och grönytor samt snöröjning och halkbekämpning inom B:s fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 2024-00588
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77340000 Beskärning av träd och klippning av häckar, 90620000 Snöröjning, 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Markskötsel
Intern identifierare: 1644126
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kontrakt
Intern identifierare: 1690584