See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Arkitekttjänster
Beskrivning: Huddinge Samhällsfastigheter AB inbjuder er att ansöka om att få lämna anbud på Ramavtal – Arkitekttjänster. Upphandlingen genomförs enligt bestämmelserna för selektivt förfarande. Det innebär att upphandlingen genomförs i två steg. Denna anbudsökningsinbjudan avser Steg 1. Upphandlingen avser ramavtal för följande konsulttjänster: - Arkitekt - Byggingenjör/Beskrivare.
Föregående meddelande: 635377-2023
Intern identifierare: HS/2023:253
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Beskrivning: Ramavtal – Arkitekttjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbud och anbudsutvärdering