Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Inom Malmö universitet/Malmö stad
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 4 000 000,00 SEK