2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbildnings- och konsultstöd - Projektmetodik XLPM
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten. Välkommen med ert intresse!
Intern identifierare: INT-2026-00047
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000