2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppföljningsstöd för livsmedel
Beskrivning: Region Gotland avser att upphandla en digital tjänst för upphandling av livsmedel och uppföljning av livsmedelsavtal samt stöd för ansökan om skolmjölksstöd.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111664:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling