238665-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avloppsrör – DIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster
BeskrivningDenna upphandling avser inrättandet av ett dynamiskt inköpssystem (DIS) avseende rörprojekttjänster för förvaltningsuppdrag.
Intern identifierareSB-2021/281
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44163111 Avloppsrör
Ytterligare klassificering (cpv): 44162000 Rörsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDIS - dynamiskt inköpssystem, rörprojekttjänster