238672-2023 - ResultatSverige-Jönköping: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låsarbete JUNEHEM
Referensnummer: 23/35
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Jönköpings kommun handlar upp ramavtal som avser låsarbeten för bostadsbolaget Junehem AB behov.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44521100 Lås, 44522400 Låsdelar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen