See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frukt och mjölk
Beskrivning: Upphandling för att teckna ramavtal med en leverantör för att tillgodose Socialstyrelsens behov av frukt och mjölk till personalen.
Intern identifierare: 2.7-19460/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 15511000 Mjölk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000