2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2024-O000951 Extern remiss IT-stöd för schema och bemanning
Beskrivning: Extern remiss avseende upphandling av IT-stöd för schema och bemanning.
Intern identifierare: 2024-O000951
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd