2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Betonglego
Beskrivning: SÖRAB bjuder in leverantörer att lämna anbud avseende ramavtal på betonglego. Leverans ska ske till SÖRABs anläggningar. Avtalstid är 2+1+1 år. Välkomna med ert anbud!
Intern identifierare: UH2025-15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44114200 Betongvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Betonglego