2. Förfarande
Förfarande
Titel: Schema- och lokalbokningssystem
Beskrivning: Schema- och lokalbokningssystem
Intern identifierare: V-2024-0544
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Systemstöd
Beskrivning: Upphandlingen avser en lösning/programvara som tjänst (Software as a service; SaaS), avseende schema och lokalbokning samt därtill tillhörande tjänster.
Intern identifierare: 1626680
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1668519