Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Öppen Ungdomsverksamhet/Fritidsgård Runby
Referensnummer: KFN/2023:20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser drift av ungdomsverksamhet i Runbygården utifrån i kravspecifikationen specificerade inriktningar och mål. Lokalen är belägen i området Runby i anslutning till Runbyskolan
i den västra delen av Upplands Väsby. Adressen är: Lövstavägen 1, 194 47 Upplands Väsby.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen