239144-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Vinterväghållningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållningstjänster
Beskrivning: Vinterväghållningstjänster
Intern identifierare: U-030-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000