2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1080 Täckdukar till Tvetas deponi
Beskrivning: Täckdukar till sluttäckning av Tveta deponi i Södertälje.
Intern identifierare: 24/46
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del