239161-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Film- och videoproduktion
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Filmproduktion, SLL1916
Referensnummer: FSN 2020-0336
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92111000 Film- och videoproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm har för avsikt att upphandla filmproduktion.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen