239164-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kött – Köksråvaror - Kött 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKöksråvaror - Kött 2026
BeskrivningUtvärdering sker baserat på poängsättning av utvärderingskriterierna.
Intern identifierare26/15
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15110000 Kött
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000