Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Innovationspartnerskap för nya bänkar till Skogskyrkogården i Stockholm
Referensnummer: 2.4.1-136-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 37535280 Utomhusbänkar
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholm stad, Kyrkogårdsförvaltningen bjuder in till anbudslämning för att delta i ett innovationspartnerskap med syfte att utveckla och producera nya bänkar till Skogskyrkogården i Stockholm.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej