2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1080 Arbetskläder
Beskrivning: Upphandling av arbetskläder och skor.
Intern identifierare: 23/79
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del